Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen átlaggal lehet bekerüln...

Milyen átlaggal lehet bekerülni a Leövey Klára Gimnáziumba? (Budapest)

Figyelt kérdés
Milyen átlaggal lehet bekerülni?Erős iskola?A felvételit kb. hány pontosra kellene megírnom,hogy legyen esélyem?:)

2017. jan. 12. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
4,3-as az átlagom.kb.45 pontos felvételivel van esélyem bekerülni?
2017. jan. 13. 17:29
 2/5 Akane~ válasza:
Sziaa ^^ Én is oda szeretnék menni. 4,8 átlag és 49 az írásbeli. :)) Nagyon be szeretnék jutni a rajz tagozatára. ^^
2017. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akane~ válasza:
100%
Egyébként attól is függ, hogy milyen tagozatot választasz. Mert pl. angolra valószínű, hogy engem be se hívnának szóbelirexdd [elozo voltam]
2017. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sissy*.* válasza:
100%

Szia:) nekem anno 4.5as atlagom volt 76 pontosan felvetelim, ezzel elertem azt a ponthatart amire mar szobelizni nem hivnak be hanem megkapod a max 50 pontot ra (szinte fel vagy veve)

Azota is ide jarok

Eleg erosnek erzem, mondjuk lehet ellustultam :D kemenyen szamonkernek rajtunk mindent, ha rendszeresen tanulsz konnyen megy, ha nem akkor nehez. Ez minden suliba igy van

11. Osztalyos vagyok

2017. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat😁

Engem meg csak szobelizni sem hívtak be,bar igaz hogy csak másodiknak jelöltem meg.

4,5 az atlagom es 41 pontot irtam.

2017. márc. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!