Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Corvinus pénzügy-számvitel,...

A Corvinus pénzügy-számvitel, levelező szak?

Figyelt kérdés

A pontszámító kalkulátorral számítva 446 pontom jött ki, elég lesz, hogy felvegyenek az önköltséges levelezős szakra?

Van olyan aki már jár így levelezőn erre a szakra?

Hogy viszonyulnak az oktatók, ügyintézők a levelezős hallgatókhoz? A féléves önköltség fizetésének menete? (295e Ft. :-/ )

Milyenek a vizsgák? A könyvtárban megtalálható minden szükséges anyag a tanuláshoz?


2017. jan. 14. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár én nappalis vagyok, de egy-két dolgot tudok :DD

A könyvtárban van mindenféle könyv, no de elég gyorsnak kell lenni. Vannak facebook csoportok ahol megtalálhatók számos könyv pdf változatai.Szóval tankönyvek miatt ne aggódj. Nappalisok mindig félév megkezdése előtt teljes összegben fizetik be a tandíjat. De lehet részletfizetést kérvényezni bizonyára (viszont ilyet még nem hallottam. Szval az őszi féléves díjat augusztusban utalják.

Pontszám sztem pedig elég

2017. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat! :)


Akkor valószínűleg nekem is majd augusztusban kell fizetni. Megpróbálok gyorsan összeszedni minden szükséges könyvet.

Az első félévben melyik tárgy, tárgyak lesznek a legvészesebbek? Melyik a szóró tárgy? A vizsgák nagyon nehezek vagy lazán veszik az oktatók?

2017. jan. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!