Szerintetek el tudok igy helyezkedni egy felsőoktatási szakkepzessel (FOSZK)?

Figyelt kérdés
Eredetileg a BGE KKK-ra szerettem volna menni Nemzetkozi gazdalkodas (szallitmanyozas es logisztika) foszk-ra, de az 2017-ben nem indul. Most a BGE KVIK-en talaltam egy olyan foszkot, hogy kereskedelem es marketing (logisztika), ezzel el tudok helyezkedni valamilyen szallitmanyozasi cegnel? Nagyon erdekel ez a terulet, es mindenkeppen ilyen helyen szeretnek dolgozni, ha esetleg valaki vegzett ilyesmit az is irhat, minden erdekel.

2017. jan. 17. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! En ide jarok marketingkomm.-ra, szerintem nagyon jo a FOSZK. Persze sok a buta ember, de en azert jottem ide, mert 3 ponttal lemaradtam az allami BA-rol, igy ugyan egy felevvel tobb lesz osszesen, de csak 4-ert fizetek 7 helyett :) amugy nem is biztos, hogy tovabbmegyek BA-ra, ha talalok igy is munkat, mert a szakmai targyakat itt is tanitjak, inkabb a folosleges buktatotargyakat hagyjak ki (matek nincs, kozgaz nagyon leegyszerusitve, statbol csak 1, operaciokutatas sincs stb)... sajnos nem annyira tudjak meg a munkaltatok, hogy alljanak ehhez, meg statisztikak sincsenek errol, mennyire ertekelnek egy FOSZK-ot, de azert mar biztos jobb nekem, mert 2 ev utan el tudom donteni az akkori elethelyzetem alapjan, hogy akarok-e meg ket evet tanulni, vagy inkabb mar dolgoznek, esetleg tavoktatasban folytatom stb... kerdesedre valaszul, szerintem el tudsz helyezkedni, probalj dolgozni mar a FOSZK ideje alatt is (tudom, nagyon nehez osszeegyeztetni, de kereskedelem meg jo, mert hetvegen is lehet menni), beszelj jol angolul es legyel talpraesett, akkor fogsz talalni valamit :)
2017. febr. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!