Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Színművészeti felvételi:...

Színművészeti felvételi: szabad gyakorlat-mi ez?

Figyelt kérdés

Az idei felvételire készülni kell egy "szabad gyakorlattal" (idézem:egy nem szöveges, „szabad gyakorlattal”, amely tartalmazhat éneket, táncot, pantomimet, hangszeres zenét, akrobatikát, stb.). Valaki le tudná írni egy példában, hogy ez mit jelent körülbelül?

(Vannak sejtéseim, de biztos ami biztos.)

Előre is köszönöm!



2017. jan. 21. 11:10
 1/3 anonim válasza:

Engem is érdekelne c:

/Bocsi, ha felkeltettem a reményt, hogy kaptál egy választ, de igazából ez nem is válasz/

2017. márc. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csakó, lehet, hogy későn írok. Nálam ez egy kontakt mozgásos tánc lesz. Bármi lehet egyébként tényleg, akár hangszeres zene is. Lehet, hogy már voltál is az első rostán, én most szombaton megyek.
2017. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hogy ment nektek, milyen volt? :)
2017. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!