Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2016-bán erettsegiztem, hova...

2016-bán erettsegiztem, hova jelentkezzek tovább tanulni, tudnátok javasolni valamit? Lehetőleg matematika irányában szeretnek tovább menni, akar könyvelő vagy valamilyen logisztikai szak.

Figyelt kérdés

Pesten vagy Szegeden szeretnek valamilyen felsőoktatási iskolába jelentkezni, az eredményein:

matek 61%

Magyar 61%

Angol 61%

Töri 61%

Hittan 94%

Nem lett a legfényesebb sajnos, egyetem nem nagyon játszik, mivel 277 ponton van csak, ha jol számoltam, tudnátok segíteni milyen lehetőségeim vannak?



2017. jan. 21. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy számoltad ki ezt a 277-et, 61+61=122*2=244 pont, ha mindenből közepeztél.

Az a baj még a felsőoktatási képzés se lenne meg, mert az minimum 260 pont. Így OKJ marad, azon belül van bőven olyan ahol van matematika. [link]

2017. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
61*4+94
2017. jan. 22. 07:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem 4 tantárgyat néznek, mindössze kettőt ami nekik kell. El kellene olvasni a szabályzatot a felvi.hu-n.

Pl: [link] Ezekhez a szakokhoz kell matematika.

"Érettségi vizsgakövetelmények:

kettőt kell választani: gazdasági ismeretek v. matematika v. történelem v. ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy(9) v. egy idegen nyelv(11) v. szakmai előkészítő tárgy(10)"

Minden szaknál fogod látni hogy kettőt kell választani, nyilván a két legjobbat ami a te esetedben 61%.

2017. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom több féleképp is lehet számítani, ami nekem a legkedvezőbb, a Felvi oldalán is úgy számolják..
2017. jan. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!