Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van normális áru normális...

Van normális áru normális programozó OKJ képzés vagy egyáltalán ér ez valamit?

Figyelt kérdés

Amiket én néztem az vagy nagyon drága vagy olyan, hogy ingyenes, de nem ér semmit. A mostani sulimba is van lehetőség OKJ-ra, de kiindulva abból, hogy ott a 4 év alatt többet tanúltam ének-zenéből, mint informatikából, így nem akarok ott maradni. Minden tudásom, ami van azt gyakorlatból tudom, és innen-onnan emberektől, akik segítettek. Értek a HTML-hez, CSS, JavaScript és PHP egy kicsit. A C++, illetve C# alapjait tudom.


Többen is mondták, egyetemi tanár is, hogy az egyetemen nem tanítanak meg programozni, és, hogy többet érek azzal, ha elmegyek egy képzésre és utána dolgozni. Szerintetek mi lenne a jó?


2017. jan. 22. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetemen megtanítanak, csak nem a szemináriumokon, hanem a haverok a koleszban :)

A diploma jól mutat az önéletrajzban, nélküle nem vesznek komolyan.

Programozni igazából magadtól tanulsz meg, csak kellenek egyre komolyabb feladatok, amik inspirálnak.

2017. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy BSc-n azért garantáltan komolyabb tudást annak át, mint egy OKJ-n. Persze elvárás, hogy magadtól is gyakorolj amikor tudsz, de azért ne úgy képzeld el az egyetemi képzést, hogy oktatják a hét szabad művészetet, animek köze nincs a valósághoz.
2017. jan. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!