Ti mennyit tanultatok 8. osztály 2. félévében?

Figyelt kérdés
8.osztály,általános iskola,tanulás

2017. jan. 25. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annyit mint előtte (vagy talán többet?), hétköznap délután 4-től olyan 8-ig, hétvégén 10-től 4-ig. A középiskolában megnézik a bizonyítványt, és hallottam olyanról is, hogy valakit ezért nem vettek fel, mert a félévihez képest siralmas volt az év végi bizonyítványa. Nem jó a véletlenre bízni. A lelkiismereted is tiszta lesz, hogy ebben a félévben is megtettél mindent a jobb jegyért.
2017. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!;)
2017. jan. 26. 06:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyolcadik osztály második félévében annyit tanultam, mint az elsőben, plusz készültem a történelem és biológia év végi "kis érettségikre".

Ne lazulj nagyon a második félévben, mert lehetnek belőle gondok a gimiben. És nem csak az, hogy nem tetszenek az igazgatónak az eredményeid és kirúgnak. Ha elszoksz a tanulástól és kb 5 hónapig alig készülsz, aztán nyáron még kb 3 hónapig nem csinálsz semmit, akkor lehet, hogy a gimiben is lusta leszel tanulni, mert rászoktál a "semmittevésre".

2017. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!