Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tapasztalatot szeretnék...

Ha tapasztalatot szeretnék szerezni, akkor könyvelőirodába vagy multihoz érdemes menni?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok pénzügy-számvitel szakon. Van egy könyvelőiroda, ahova mehetnék gyakornoknak, de voltam 2 multinál állásinterjún és engem nagyon vonzana a multi környezet. Ha szakmailag szeretnék fejlődni melyiket lenne érdemes választani? Igazából bármilyen tanácsot szívesen fogadok.
2017. jan. 26. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én másodéves vagyok, és egy könyvelői irodában dolgozom jelenleg. Csak pozitívat tudok mondani. Nekem ez azért tetszik, mert itt ahány ügyfél, annyi különböző eset. Van itt kis cég, nagy cég, még nagyobb cég, egyéni vállalkozók, őstermelők... stb. Ezeket mind különféleképpen kell kezelni, és úgy gondolom, ebből többet lehet tanulni.

Csoporttársam elkerült egy elég nagy céghez, fél évig mást se csináltattak vele, mint kimenő számlákat és pénztárat könyveltettek vele, ami mondjuk egy hét után már a kelleténél kissé monotonabb volt.

Jó, nyilván nem garancia egyik sem, én is ki akarom majd magam próbálni multis környezetben, de momentán úgy gondolom, hogy ez egyfelől változatosabb, másfelől -pont a változatosságból adódóan- több mindenre tanít meg.

2017. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kérdezz meg más könyvelőirodákat is, az nem kerül semmibe. Van egy tök jó szakmai állásportál (ingyenes), ahol az irodák munkatársat keresnek, én itt a helyedben megkérdeznék egy párat, mert a multiknál nagyon kevés ember marad boldog 1 hónap után, azt hallottam.
2017. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!