Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény? Igazságügyi igazgatá...

Vélemény? Igazságügyi igazgatási illetve munkaügyi és társadalombiztosítási igazgatási?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a két szak felkeltette érdeklődésemet de nemtudom hogy mennnyire nehéz,illetve levelezőn munka mellett elvégezhető-e? illetve mennyire érné meg. Valaki tapasztalat ?



2017. jan. 27. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én igazságügyet tanulok. Nehézségéről annyit, hogy vizsgaidőszakban azért tanulni kell, de ha elkezded már szorgalmiban megkönnyíted az életed.. :D

Én is a kettő között vacilláltam tavaly, de mondták, hogy inkább az ig.ügyet válasszam. Több lehetőség. :)

Ha kérdésed van még nyugodtan írj privátot. :)

2017. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én munkaügy és tbre jártam. Igazából szinte ugyanazt tanultuk mint a jogászok, csak nem volt római jogunk.

Ha nem vagy jogi beállítottságú akkor nem érdemes elkezdeni. Amúgy szerintem hasznos szak, sok a munkalehetőség.

2017. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!