Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes tanulni gyógyszert...

Hol érdemes tanulni gyógyszertári asszisztensnek?

Figyelt kérdés

Ugye már változott a képzés így nem kell a gyakorló gyógyszertári asszisztens (1,5 év) és az arra épülő gyógyszertári asszisztens (0,5 év), hanem indult a sima gyógyszertári asszisztens.

első okj de nem bánom ha fizetek is érte.

Láttam pannonon ott csak 10 hónap. Mennyire ad ez használható tudást, illetve kaposon stb.

(egyetem mellett csinálom így inkább estin keresem)



2017. jan. 27. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Raoul Wallenberg vagy Pannon. Van még pár helyen, de szerintem nem érdemes pénzt és időt pazarolni más sulikra. Ez a lettő a legszínvonasabb.
2017. jan. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A pannonnál nem jelent problémát később hogy csupán 10 hónapos a képzés?
2017. jan. 28. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem:) De a Raoul Wallenberget tartják a legjobbnak amúgy.
2017. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A raoul ellen csupán az szól hogy keresztfélévesen nem indul, majd csak szeptemberben hagyományos két évesen, ha a többi időpazarlás nyilván megvárom, de ha megéri energiát fektetni a másikba mert ott is minőségi az oktatás akkor nem várnék, hanem előbb elkezdeném :)
2017. jan. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!