Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik mérnöknek éri meg...

Melyik mérnöknek éri meg tanulni? Melyiknek van a legnagyobb jövője? Anyagi szempontból is!?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és mérnök szeretnék lenni de nem tudom eldönteni melyiket válasszam, melyiknek lehet a legnagyobb jövője amivel biztosan eltudok helyezkedni
2017. jan. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mi erdekel?
2017. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a villamosmérnököket nagyon keresik, és a mérnökök közül nekik van a legmagasabb fizetésük.


Szerintem is megéri...Tanulnak programozást ha olyan irányba mész, IT bol pedig halatmas hiány van, a vilag automatizálodik,és áramra mindig szükségünk lesz

2017. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Mérnökinfó,villamosmérnök nagyon nagyon keresett.De a VIK 3,5 kínkeserves pokol az ott lévőknek.
2017. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
83%

Hehe, nem BME-VIK, de anno mesélték, hogy a BGF-es (BGE elődje) évnyitón "véletlenül" elszólták magukat:

"A BGF-en eltöltött 4 év életük legszebb 7 éve lesz, kedves kollégák."


Villamosmérnök, gépészmérnök, mechatronikai mérnök, mérnökinformatikus mindegyik jó,keresett (és qrwa nehéz).

2017. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó pont, hogy nem veszed egy kalap alá az összes mérnök szakot. Az egy hatalmas tévhit, hogy akármelyikkel jól fogsz keresni.


Rosszul keres: Agrár, Élelmiszer meg a hasonló szakok. Kicsit jobb az építő meg az építész de sajnos nem sokkal.


Amely szakok mennek azok a dinamikus fejlődő iparágakkal foglalkoznak. Gépész, Villamos, Mechatronikai és Infós mérnök. Ezekkel simán keresheted a dupláját az előbbiekben felsorolt szakokhoz képest.


Sok sikert!

2017. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!