Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Létezik mechatronikai techniku...

Létezik mechatronikai technikus képzés levelező tagozaton?

Figyelt kérdés
3 éve dolgozok CNC technológus/programozó/forgácsolóként, és szeretném magam fejleszteni, viszont a munkahely megköveteli a három műszakos munkarendet, ezért az esti tagozat kizárva, a nappali meg pláne. Nézelődtem neten, de nem sok érdemleges információt találtam, talán valaki itt jártasabb ezekben a dolgokban.

2017. jan. 30. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyetemet egyelőre azért nem említettem, mert érettségim katonai alapismeretek tantárgyból van, nem informatikából, és így egy új érettségi is kéne, ami időhúzás.
2017. jan. 30. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:
A férjem is mechatronikai technikust csinál estin. Most nyáron fognak vizsgázni. Náluk is volt olyan, aki nem tudott a munka miatt bemenni, de az valahogy bepótolta. Nekik heti kétszer-háromszor kell menni délután háromra, és maradni hatig-hétig-nyolcig, mikor hogy. Hogy levelezőn indul-e ilyen, azt nem tudom. Ha felveszed az Oktatási Hivatallal a kapcsolatot, ők biztosan meg tudják mondani neked.
2017. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, esetleg meg tudod mondani melyik iskolába jár?
2017. febr. 1. 03:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!