Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Létezik-e Budapesten vegyészte...

P(anka) kérdése:

Létezik-e Budapesten vegyésztechnikus (vegyipari technikus) LEVELEZŐ képzés?

Figyelt kérdés
Bár jómagam a korom miatt (31 éves nő) talán már nem vagyok a gyakorikérdések.hu "célközönsége", mégis érdekelne a válasz, mert a szakma is érdekel. Óvónői diplomám van, de már régóta nem a szakmámban dolgozom, szeretnék váltani. Egyrészt érdekelne, hogy melyik intézmény indít ilyen képzést - hangsúlyozottan levelező (!) képzést -, valamint, hogy egyáltalán mennyire éri meg. Szeretek tanulni, képezni magam (igen, még így 30 után is), munka mellett is, ha fizetni kell, természetesen az sem probléma, nem ingyenes képzést keresek. Viszont lényeges, hogy fővárosiként budapesti képző intézmény érdekelne. Hallottam már a Petrikről, ismerem is az iskolát, ámbár láttam, hogy inkább iskolarendszerű képzéseket indítanak, vagy olyanokat, amelyekre egyértelműen 18-22 éves fiatalokat várnak, vagy azok jelentkeznek nagy számban. Mondanom sem kell, 31 évesen nem szeretnék tizenévesek között tanulni. Van más lehetőségem? Ilyen jellegű tanfolyamok egyáltalán nem indulnak? Értékes, értelmes, tisztességes válaszokat szeretnék, köszönöm!

2015. jún. 22. 10:19
 1/1 anonim válasza:
Szia. 30 éves nő vagyok és hasonló cipőben járok. Érdekel a vegyésztechnikus szakma. Szeretném megkérdezni, hogy találtál-e jó, levelező tagozatot is indító iskolát? Válaszod köszönöm!
2016. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!