Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi diagnosztikai analitiku...

Kubisz Kriszta kérdése:

Orvosi diagnosztikai analitikus, vagy egészségügyi szervező?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a diagnosztikai analitikussal többre mész, de igazából tanuld azt, amelyiket jobban szeretnéd, vagy ha nem tudsz dönteni, azt írd előrébb, ahol a magasabb a ponthatár.
2017. jan. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Elsőnél nagy esélye van,hogy (szak)asszisztens leszel egy laborban aztán ügyelhetsz "fillérekért".

Ha pörgősebb vagy inkább a második. De tanuld azt amiben szívesen csinálnál 20 év múlva is és amit örömmel tanulsz! Különben az analitikuson én is gondolkodtam de egyre inkább úgy vagyok, hogy nem az én világom..

2017. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Orvosi diagnosztikai analitikával nem csak laborokban lehet elhelyezkedni.
2017. jan. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Szia. Egészségügyi szervezőről tudnék mesélni, ha érdekel, akkor nyugodtan írj üzenetet. Azért nem mondanám feltétlenül pörgősnek :D
2017. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Én vagyok aki legutoljára kommentelt. Azt állítottam hogy nem pörgős az egészségügyi szervező.

Ezt a kijelentésemet visszaszívom :)

Elkezdtem egy kórházba egy osztályon dolgozni és mindig menni kell. Reggel elintézed a teendőket, aznapi műtéteseket, meg hazamenőket, közbe ezer egy más dolgot is csinálni kell, ide oda papírokat vinni stb 😀 Izgalmas munka és nem unatkozik az ember sokszor 😀

2018. aug. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!