Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy bajban vagyok, valaki a...

Nagy bajban vagyok, valaki a Tanítóképzővel kapcsolatban tudna segíteni esetleg?

Figyelt kérdés
Az egri Eszterházy Károly Egyetemre szeretném beadni a jelentkezésem tanítónak és én eddig abban a hitben voltam hogy 5. tantárgyként érettségizhetek etikából vagy informatikából, azt elfogadják. Ám ma megnéztem a felvi-t és nem ezt láttam. Olyan válaszoljon, aki ténylegesen benne van a témában is nem kamu információkkal lát el. Előre is köszi :)

2017. jan. 31. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom, mit vársz: a felvi.hu-n vannak a hiteles információk, és ott nem szerepelnek az általad tervezett tárgyak.

A magyar mellett ezek közül lehet választani: biológia, matematika, történelem, idegen nyelv, pedagógiai ismeretek, oktatási alapismeretek.

De ez nem tudom, mennyiben probléma, hiszen matekból, töriből, idegen nyelvből úgyis kell érettségizni, és amelyik a legjobban sikerül, azt beszámítják és kész. Az egyikre csak rá tudsz gyúrni májusig:S (Ötödik tárgynak meg válaszd a biológiát, az is egyszerű, és ha abból leszel a legjobb, azt is beszámítják.)

Ja, az meg a kutyát nem érdekel, mit hittél eddig. Ezek az adatok már fenn vannak 1,5 hónapja, azóta már régen megbarátkozhattál volna a gondolattal és készülhettél volna!

2017. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!