Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik sulit/szako...

Szerintetek melyik sulit/szakot válasszam (egyetem)?

Figyelt kérdés

2 évig mintatervesen tanultam földmérő mérnöknek, félbe kellett hagynom akkoriban anyagi okok miatt.


Most munka mellett levelezőn szeretnék valamit elvégezni. Ugye egyrészt van a földmérés, ami valljuk be nem a leghasznosabb diploma, de legalább lenne tapasztalati/tudás előnyöm, a másik a mérnök informatika, ami viszont egyrészt jobban is érdekelne (a szakdogám földmérőként földmérő program írása lenne, legalábbis így terveztem), másrészt sokkal erősebb is a munkaerőpiacon, viszont félek a nehézségétől munka mellett.


Valószínűleg nem tudnám leadni a földmérő szakon az eddigi tárgyaimat, mert ennek már 5 éve, esélyes hogy sok, ha nem mind, már elévült és amúgy se lenne érdemes 5 év kihagyás után a 2. év végétől folytatni.



2017. febr. 1. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!