Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csinálja ezt más is? Hogy...

Csinálja ezt más is? Hogy legelső félévben sokat tanulok jó jegyeim vannak második félévben meg csak tartom azt az átlagot vagyis kevesebbet tanulok

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sosem szoktam "sokat tanulni". Mindig csak annyit tanulok, amennyi kell az 5-ös átlaghoz és kész. Persze van néhány tantárgy ami érdekel és majd tovább szeretnék tanulni velük, azokhoz olvasok plusz információkat és különórára is járok.

Szóval én nagyjából ugyanannyit tanulok első és második félévben is, de a második félév végére már el szoktam fáradni és akkor becsúszik néhány 4-es.

De szerintem ez egy jó taktika, legalábbis mindenképpen jobb, mint az, hogy első félévben a füzeted felé sem nézel, majd év végén vért izzadsz egy 3-esért (már ha megpróbálod kiszenvedni és nem buksz meg vagy elégszel meg egy épphogy-kettessel). Az átlagot tartani könnybb, mint elérni. ;)

2017. febr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad ezt:)
2017. febr. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!