Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen irányba induljak el?

Milyen irányba induljak el?

Figyelt kérdés

Nem tudom , hogy milyen szakmát válasszak , egyátalán milyen egyetemre menjek , de az osztályfőnököm kitalálta , hogy jövő hétre mondjuk meg neki . Most 10es vagyok .Szeretek rajzolni és olvasni. Matekból és magyarból is jó vagyok , most a magyart több óraszámban tanulom , de jövőre normálisan fogom megint. Az infó és az angol a két kedvenc tantárgyam .

16/L



2017. febr. 2. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha még csak 10-es vagy semmilyen elkötelezettséget sem kell majd vállalnod a jövőben akármit is mondasz most neki. Gondolom csak kíváncsi arra, hogy milyen irányban fogtok haladni, illetve ösztönözni titeket arra, hogy ti is gondolkodjatok rajta picit.


Ha az infó a kedvenced és matekból is jó vagy akkor mondhatod, hogy proginfóra szeretnél menni még ha nem is igaz. De lassan tényleg el kell rajta gondolkodnod, hogy te mit szeretnél illetve mivel foglalkoznál szívesebben többet.

2017. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából a programozáson én is gondolkoztam , de megnéztem és az egyetemeken főleg a matekra mennek rá , amitől egy kicsit félek :/
2017. febr. 2. 23:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Északnyugatra.
2017. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!