Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolába járnak azok,...

Milyen iskolába járnak azok, akik könyvtárosnak tanulnak? Régi vágyam, de nem tudom, hogy milyen irányba induljak el. :/

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Több irány is lehetséges. Egyetemi képzésben van könyvtáros/informatikus könyvtáros, OKJ tanfolyamban mehetsz középfokú könyvtári asszisztens vagy segédkönyvtáros tanfolyamokra, attól függően, hogy mit szeretnél.

Viszont. Nem akarlak letörni, de két dolgot el kell mondanom ezzel kapcsolatban. Az egyik, hogy a könyvtár, mint olyan rettentően átalakult az elmúlt évtized során és jelenleg is átalakulóban van. A régi, klasszikus könyvtár mint olyan, gyakorlatilag kihalóban :S A másik, hogy könyvtárosként jelenleg nem nagyon lehet elhelyezkedni. Mennek a leépítések és könyvtárakat egyszerűen csak bezárnak, megszüntetnek, úgyhogy gondold át alaposan, mielőtt erre a pályára lépsz.

2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy könyvtáros ismerősöm

Egerbe járt a főiskolára (Most Eszterházy Károly Főiskola)

2013. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még van Szegeden is könyvtáros-képzés

(SZTE)

2013. ápr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben nem tudom van-e

Pesten is van

2013. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt tudsz keresgélni: [link]
2013. ápr. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!