Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A debreceni egyetem vagy a...

A debreceni egyetem vagy a szegedi tudományegyetem bölcsészettudományi karát válasszam?

Figyelt kérdés

Most vagyok érettségi előtt, és szociológia szakra szeretnék járni (a büfészak , semmit sem erek vele valaszok kímeljenek)

Az erdekelne hogy hallgatói tapasztalatok alapján milyenek ezek a karok , egyetemek (oktatas, diakelet,tanarok,közösség,kollégium)

Illetve még megjeloltem a Károli Gáspár Reformatus egyetemen is ezt a szakot , arról is jöhetnek a vélemények.Melyiket írja elsőnek? Előre is köszi a válaszokat!



2017. febr. 4. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Büfé-ruhatár szak, semmire nem mész vele. Amúgy igen egyforma a két egyetem, jól jársz bármelyikkel.
2017. febr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Dobj fel egy 200-ast, aztán fej vagy írás alapján dönts!

Aki az itteni vélemények alapján akar dönteni, annak ez pont elég.

2017. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!