Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulásnál a fakultációs...

Továbbtanulásnál a fakultációs jegyet is bele lehet számítani a pontokba?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tárgyból szeretnéd beszámítani? Én még nem hallottam olyat, hogy külön adtak volna faktos jegyet, én négy faktra is jártam (igen, egy állat vagyok...), és mindegyiknél az alapórával együtt nézték az év végi jegyet, és egy jegy került be a bizonyítványba!
2017. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk 2*2óra a fak és fizikából szertném mivel az alapórás tanár nem igazán kedveli az osztályt és szivat minket. Egyébként a matekot is külön írjuk a faktól, pedig ott ugyanaz a tanár, mert a mozanaplóba be kell írni.
2017. febr. 4. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Oké, de a bizonyítványodban (abban a kemény borítós füzetben) hogyan fognak szerepelni? Kétlem, hogy két külön jegyként.
2017. febr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pedig lehet, nekem a matek-fizika fakom külön külön volt beleírva. Igazából nálunk még a suli se tudta, hogy akkor beleszámít-e, vagy sem. Én úgy emlékszem, hogy az utolsó 2 évemet nézték, és ha volt fakultáció meg alapóra, akkor akkor az alapóra számított.


tehát nálam matekból.11-12.es jegyeimnél az alapóra számított, viszont mivel alap fizika nem volt 12.-ben, csak fakultáció, ezért a 12.-es fakultációt nézték majd 11-ben pedig mivel volt alapórám, ezért nem a fakot nézték hanem az alapórát.


Én erre emlékszem, de aztán lehet, hogy automatikusan a jobbat számítják bele.

2017. febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!