Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fogorvosi egyetemre szeretnék...

Fogorvosi egyetemre szeretnék menni, viszont lenne néhány kérdésem az oktatással kapcsolatban, van esetleg itt fogorvos tanhallgató vagy aki jártass a témában?

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs Fogorvosi Egyetem.
2017. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod aminek nem vettem hasznát. Pontosítom a kiírást Orvosi egyetem, fogorvsotuduományi karára szeretnék menni, remélem megnyugodott lelki világod.
2017. febr. 5. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Miért egy eldöntendő kérdésre szerinted, hogyan lehet hasznos választ adni? Ha azt írtam volna, hogy igen vagy nem azzal többre mentél volna? Nem hinném. De akkor most megteszem. Igen. Remélem most neked is megnyugodott a lelki világod.
2017. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb, ha leírod a kérdéseidet, senki nem szeret barkochbát játszani. A tesóm fogorvosnak tanul, néhány dologra talán én is tudok válaszolni.
2017. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én szegeden vagyok hallgató, de ha tehetném debrecenbe mennék inkább
2018. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!