Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Koleszosok között van ilyen?

Koleszosok között van ilyen?

Figyelt kérdés

Van régebben csak csöndben tudott tanulni, esetleg úgy ha visszamondta magának a szöveget? Most hogy megy neki/neked a tanulás a szobatársak mellett?

Köszönöm előre is



2017. febr. 5. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, a csenddel nincs gond a hangos tanulosok elvonulnak vhova vagy hazamennek.
2017. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj szobatársak mellett tanulnod. Ezerféle lehetőség van. Könyvtár például. Biztos van a közelben.
2017. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, hangosan tanulok általába, ezért hazamegyek hétvégente. De nálunk pl. a koliban van tanuló is, ahol ha mázlid van akkor egyedül vagy, vagy kevesen vannak. Illetve könyvtárakban is lehet tanulni.
2017. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ez a bajom...

Hogy csendben, de hangosan szeretek tanulni:) nem ordítva hanem hogy halljam amit mondok.. és ez nem tudom hogy koleszban mennyire megy, vagy elfogadott főleg egyetemen

2017. febr. 5. 18:43
 5/6 anonim válasza:
Ahová én járok koliba, ott nem igazán lehet(ett), a csöndes tanuláson(szilencium) sem igazán lehet(ett), de azt ajánlom próbáld meg hátha kibirható és csak annyit felejtettél leírni, h mennyi a bejárás. Amúgy az én koliban hangosan tanulni csak a szilencium után lehetett.
2017. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bejárás... huhh kb napi 2-3 óra oda+ vissza ennyi.

Győrben és szegedben gondolkodom

2017. febr. 6. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!