Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleménytek a csurgói...

Mi a véleménytek a csurgói kolping nagyváthy jános középiskoláról?

Figyelt kérdés
Jó suli ? Mezőgazdasági gépésztechnikus szakra könnyu a velvétel 4,1es átlagokkal?

2017. febr. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi, nem is hallottam róla. De ilyen helyesírással nem hiszem, hogy bárhova is fel fognak venni Téged!!
2017. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor be is foghatod a pofádat ! 1. telefonról írtam és azért írtam u betűt ! 2. A felvételt elírtam velvételre igen tévedtem , és képzeld kis k*cs*g bekerültem 3.-ként és minden helyen bőven bent vagyok, jegyzem meg szakgimnáziumokba !
2017. ápr. 4. 21:07
 3/5 anonim válasza:
Sziaa !! Én is oda megyek és szerintem nagyon jo már csurgon élek amiota megszülettem éss... nagyon sok tesom barátom...odaa járt és ott télleg oda figyelnek rád ?? Jövöre én is megyek ☺😊😉
2017. ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán bekerülsz
2017. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fenti hozzászólók csicska cigányok, akik maximum a kisegítőbe kerültek be!
2023. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!