Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan töltsem fel az érettség...

Hogyan töltsem fel az érettségi bizonyítványomat a felvi.hu oldalra ha a rendszer nem engedi? Vagyis azt írja hogy nem kell.

Figyelt kérdés

Többen mondják hogy fel kell tölteni, de a rendszer ezt írja: A 2006. január 1-je után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványban szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal a köznevelés információs rendszeréből elektronikus úton szerzi meg, tehát ezeket az adatok nem kell megadnia, illetve az érettségi bizonyítvány másolatát sem kell benyújtania<!


Májusban volt az első érettségim, ami rosszul sikerült.(Elvileg ezt is fel kéne tölteni). Most ősszel újraérettségiztem 2 tantárgyból, amik jól sikerültek. Duplázni fogok. Ezeket tanusítvány formájában fel is töltöttem. De az alap érettségi bizonyítványomat ilyenkor fel kell töltenem?



2017. febr. 6. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg már nincs tanulói jogviszonyom. Dolgozok. Tavasszal végeztem a középsulival. Ha jól emlékszem, akkor be kellett scannelnem. De most miért nem kell? Pedig többen mondják hogy fel kéne töltenem azt is. De mégis hogyan? 15.-e a határidő.
2017. febr. 6. 10:04
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltölteni. Idén változtattak rajta.
2017. febr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez A NAGY kérdés nálam is. Mondom mi a fisz, h nem kell, tavaly kellett :D
2017. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!