Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vannak akik a PTE ÁJK-rá...

Vannak akik a PTE ÁJK-rá járnak, vagy jogon fizetosre? Lenne pár fontos kérdésem!

Figyelt kérdés

2017. febr. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda járok, írd ki ide a kérdéseidet és válaszolok.
2017. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is az lenne a kérdésem,hogy elég jól tanulok, de ennek ellenére kb. lehetetlennek tunik bekerulni az államira.. Nálatok hányan vannak fizetoson ?

Milyen az közösség ? Szeretsz Pécsre járni ? :) Nagyon sokan jelentkeznek oda ?

2017. febr. 6. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki önköltségesen van, 2-3 államisunk van félévente, mert ennyi helyet kapott a kar. De nálunk vannak IM jogászösztöndíjak - Budapesten ilyen nincs (keress rá nyugdtan).


A közösség évfolyamfüggő, szerintem nem rossz. Segít mindenki mindenkinek. Én szeretek idejárni, elég családias, mert csak kb. 100-an kezdünk. (Mi így másodévre már 65-re leredukálódtunk kb, akik nem fognak csúszni, de ez elvileg természetes.)


Én meg vagyok elégedve az egyetemmel, sok nagy koponya oktat minket, több embernek is élvezet beülni az előadására.


Holnap lesz amúgy nyílt nap, gyere el, ha gondolod.

2017. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3 államisunk van ÉVENTE*
2017. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagoyn leszeretnék menni, csak sajnos nem fogok tudni lemenni :( .. Hát akkor valószínű én is fizetosre megyek.. a sajnálatos szerintem a,hogy így kb. nem is kéne tanulni mert 280 pont a fizetos vagy mennyi ?!!,Elég gáz hogy ekkora a pontkulonbség,de igy oda tuti felvesznek, kivéve ha rengetegen jelentkeznek :DD
2017. febr. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!