Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Váci...

Mi a véleményetek a Váci Boronkay György és a Balassagyarmati Szent-Györgyi Albert középiskoláról? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
Üdv, 7.osztályos vagyok, 13 éves. Gondolkodom, hogy hová kéne menni továbbtanulni. Kitűnő lett a félévim, programozónak szeretnék tanulni, vagyis minden esetre a számítógépekkel szeretnék foglalkozni. Mi a két iskoláról a véleményetek? Előre is köszi! :D

2017. febr. 6. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Boronkayba jártam hardver-elektronika szakra (most már úgy tudom, ketté van szedve, van elektro és külön hardver osztály). Bár engem a legkevésbé se érdekelt és utáltam, de akinek volt érzéke, az nagyon jó alapokat szerezhetett a szakmai órákon, és nem egy osztálytársam ment továbbtanulni mint informatikus (de a legtöbben maradtak ötödévre és OKJ-s képesítés szerint lettek programozó-szerűségek, a pontos megnevezésüket nem tudom). A másik suliról nincs infóm, de a Boronkay ilyen szempontból jó, megfelelő alap szakmai tudást ad, ha egyszer valaki ezzel akarna foglalkzoni. A tanárok meg külön örülnek, ha valaki lelkes az órákon.
2017. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A közösség és a tanárok jók? Csak amiatt utáltad mert nem érdekelt?
2017. febr. 10. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindig is elég introvertált voltam, ezért az osztályból csak néhány emberrel beszéltem napi szinten, de ez köszönhető volt annak is, hogy nagyon hamar, már a gólyatábor után kialakultak a klikkek, és volt olyan osztálytársam, akivel a köszönésig se jutottunk el a 4 év alatt (nem is sajnálom megjegyzem). Ráadásul az osztályunk létszáma 35-re rúgott, és összesen 4-es voltunk lányok, én meg eleve elsősorban a lányok társaságában érzem jól magam, plusz nem érdekeltek a szakmai tárgyak se, csak hát ugye a gimibe nem vettek fel.


Nekem nagyon jófej osztályfönököm volt, sokunk kedvence volt ő, de a többiekkel se volt problémám, legtöbbjük nagyon nagy tudású és nem kér számon semmi lehetetlent. Az egyik szakmai tanárunkat rühelltem, mert szerette minden órán megalázni a kevésbé hozzáértő diákokat, de igazából őt leszámítva, mindegyiküket szerettem és jól tanítottak. :)

2017. febr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2017. febr. 10. 17:06
 5/7 anonim válasza:
51%
VERSENY ISTALLO!!!
2017. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Boronkays vagyok, nagyon jó a közösség, rengeteg programot szerveznek, amivel színesítik a diákéletet. A tanárok jófejek, nyilván van egy kettő kivétel,de ilyen mindenhol van.:) én csak ajánlani tudom.
2017. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még!
2017. ápr. 29. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!