Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-RTK-n (bűnügyi nyomozó...

NKE-RTK-n (bűnügyi nyomozó szakon) testmagasság és járőrség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az gondot okozhat ha csak 160-161 cm vagyok lány létemre a fizika vizsgánál? Illetve ha elvégeztem az alapképzést akkor van kötelező járőri szolgálat vagy nyomozóként, vagy valami nyomozó segédként kezdek majd el dolgozni? Köszi!

2017. febr. 6. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

161 cm lány rendőrnek?

Láttál már bűnözőt életben?

Nem baj, ha csinos vagy, lehetsz pl rendőrségi szóvivő.

2017. febr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem én, de a fizikai vizsgánál probléma lehet-e? Mivel ahogy olvastam 162cm az alsó határ
2017. febr. 7. 08:45
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokféle 162 cm-es ember van, viccet félretéve.

Ismerek én olyan masszív 162 cm-es lányt, akinek kétszer szélesebb a csípője, mint nekem 172 cm-esen (és nem azért, mert dagi,hanem mert ilyen alkat) és törékeny virágszálat is.

Ha alapvetően egészséges vagy, és nem túl törékeny, szerintem nem lehet baj.

Mo-n a női átlagmagasság 165 cm, igaz fiataloknál inkább közelít a 170-hez.

2017. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja,hogy 162 az alsó határ.

161 cm az kevesebb, mint 162, de nem tudom, 1 cm-en problémáznak -e.

2017. febr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Majd jól húzd ki magad mérésnél! :D
2017. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) és azt tudjátok hogy a diploma elvégzése után kell-e járőri szolgálatot végezni? :)
2017. febr. 7. 17:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Illetve hogy más intézmény indít-e ilyen szakot?
2017. febr. 7. 17:04
 8/14 anonim válasza:
Bűnügyi nyomozóként nem fogsz járőrözni jó eséllyel max az elején. Általában nem egyenruhában leszel. a fizu szar de cserebe ejjel felhivnak 2kor hogy valakin átment a vonat és nézd meg a darabkákat. Általánban irodában fogsz dolgozni az asztalod mellett tolni a papirokat jobbra-balra. nem egy álommeló a rendőri köteléken belül. Ha normalisan akarsz keresni a Készenléti rendőrségnél kell kopogtatni ott jobban megfizetik az embert bár jóval stresszesebb és embertpróbálóbb. Aztán ott van a nemzeti nyomozoiroda az is mostmár a készenléti rendőrség része. Ez az irány ami fele érdemes menni különben elég szar életed lesz (bocsánat a kifejezésért). Az egyik közeli baraátom készenlétis NAGYON sokat dolgozik 72/24 akár de 300 korul keres egy hónapban egy nyomozo nem visz haza tobbet 180nal ha mar x éve a rendőrségnél van. egy másik barátom édesapja nyomozo volt ő total belezakkant nyugalmazták. Nagyon át kell gondolni hogy ezt a vonalat akarod e a rendőrségen belül. Minél feljebb vagy annál szarabb lesz az egesz. Ja és a legkorruptabb országok között vagyunk ez tény. Ha csak azért akarsz diplomas rendor lenni mert anyuek eroltetik inkabb csinalj vezetest es szervezest vagy valami ilyesmit mert nem ugy kell elképelni mint a Columbot vagy a rex felugyelot jo a hangzása de magyarországon cudar. Viszont ha csak ez erdekel akkor muszaj csinalni szep hivatas. Ja és keszülj fel rá lehet itt is lesz "filmvetítés" mint a katasztrofavedelemnel. Megmutatnak egy két esetet amikhez szoktak vonulni. Halott felismerhetetlen gyerekek vizihullak autoroncsban felig megegett emberek nagyon birni kell az ilyesmit elvegre jo esellyel egesz eletedben hullakat fogsz nézni. Van gazdasagi nyomozo is azthiszem az lehet halasabb na mindegy ha van még kérdésed tedd fol nyugodtan probalok valaszolni.
2017. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igazából nincs problémám a papírmunkával.Már régóta gondolkozok azon, hogy ilyen pályára menjek, de a többi szakirányról viszont azt olvastam, hogy nem mehetnék közvetlenül oda gimnáziumból. Nem ragaszkodok feltétlen ehhez a szakirányhoz, csak a feladatkör miatt választanám ezt. Más szakirány esetleg foglalkozik hasonló dolgokkal, ahová gimnáziumból be is kerülhetnék?
2017. febr. 7. 18:22
 10/14 anonim ***** válasza:

én nem tudom megérteni azokat a nőket, akik rendőrnek-katonának mennek, de ez legyen az én problémám

161 törékeny lány: te akarsz fellépni kigyúrt 100 kg-s kisebbségiek ellen?

papírmunkát nem bánod?

akkor inkább javasolom a közigazgatási szakot..régi államigazgatási főiskola, most nem tudom ,hogy hívják, ott van a Ménesi útin Budán

2017. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!