Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítene felsőoktatássa...

Valaki segítene felsőoktatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Teljesen elvagyok keseredve.Nem tudom mit kezdjek magammal, érettségim van(bár javítani kellene)2 szakmám is van, de egyikkel sem megyek semmire...Szeretnék felsőoktatásban levelezősön tanulni valamit, de olyan nyomorult vagyok, hogy nem tudom ,mit.Eredeti terveim szerint szerettem volna középiskola után építszmérnöknek tanulni , de elcsesztem az érettségim, és anyagilag sem engedhettem volna meg magamnak,hogy elmenjek továbbtanulni, és most sem pedig magasépítő technikus lett a szakmám a középsuliban :/ De ugye ez nem is egy levelezős szak...gondolkoztam műszaki menedzser vagy szociális munkás szakon, csak nem tudom mennyire lehet ezekkel elhelyezkedni.Tud valaki segíteni? Vagy valami mást javasolni? Rajzolni tudok,szeretem a zenét is régen sokáig zongoráztam is, elmehettem volna zenei középiskolába is ,de nem azt választottam, a zongorázást is abbahagytam,azóta is hiányzik :( Mivel tudnék elhelyezkedni, feleslegesen nem akarok tanulni és pénzt kidobni az ablakon.

Jelenleg közfoglalkoztatott vagyok hivatalban,ez nem tudom meddig marad így.Szeretnék valami értelmeset csinálni az életben.


köszönöm a segítséget!


2017. febr. 7. 15:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!