Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi eljárás során,...

Felvételi eljárás során, e-felvételinél ezt az üzenetet dobta ki (többi lent). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

"Tájékoztatjuk, hogy a felsőoktatási felvételi eljárásban a már rendelkezésére álló dokumentumot a jelentkezés benyújtásával egyidejűleg kell jelentkezéséhez csatolni. Amennyiben a dokumentumokat nem tölti fel az e-felvételi felületére, akkor a még szükséges másolatokat postai úton kell megküldenie (amennyiben hitelesítő adatlap segítségével hitelesíti jelentkezését, akkor célszerű az adatlap mellékleteként): Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190. Amennyiben a dokumentumot később szerzi meg, akkor van lehetősége annak pótlására legkésőbb 2017. július 12-ig elektronikusan az e-felvételi ügyintézési funkciói segítségével, vagy postai úton."


Hitelesítés előtt dobta ki, pedig én minden dokumentumomat feltöltöttem, leszámítva a 12.es év végi jegyeim, mivel azt nem tudom (még). Ez az információs üzenetecske akkor arra vonatkozott?



2017. febr. 7. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen arra.
2017. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ez csak egy általános figyelmeztetés volt. Tehát nem lehet olyan, hogy nem jutott eszedbe, de neked van még ilyen meg ilyen papírod pl. pluszpontokért, csak nem tudtad feltölteni. Ilyenkor el kell küldeni másolatban, vagy feltölteni, ami már rendelkezésre áll, elvileg később nem juthat eszedbe, hogy valamit kihagytál.
2017. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!