Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi gazdálkodás szakon...

Nemzetközi gazdálkodás szakon való továbbtanuláshoz melyik egyetemet a legérdemesebb választani?

Figyelt kérdés

Corvinus vagy BGE közül nem tudok választani. BGE-n tetszik, hogy indul a szak duális képzésben, a Corvinusnak, ha más nem is, de a neve biztosan jobb.

Melyiket választanátok? vagy esetleg valami más egyetem a legjobb itthon?



2017. febr. 8. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kettő a legjobb. Szerintem.

Megjelölhetsz 3 szakot/egyetemet ingyen és még 3-at amiért fizetni kell. Írd be mind a kettőt és még max egyszer majd módosíthatsz sorrendet július 12-ig. Még van időd eldönteni melyik legyen az első helyen. Jelentkezz a duális cégekhez, akár mindegyikhez, azt ha felvesz valamelyik cég, akkor a BGE-t tedd első helyre, ha meg nem vesz fel egy duális cég sem, akkor szerintem a BGE-t tedd első helyre, de ha gondolod, akkor a BCE-t.

2017. febr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) tehát a végleges sorrendig az mindenként kiderül, hogy van-e olyan cég amelyik felvesz, ha a BGE-re megyek?
2017. febr. 9. 16:42
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) tehát a végleges sorrendig az mindenképp kiderül, hogy van-e olyan cég amelyik felvesz, ha a BGE-re megyek?
2017. febr. 9. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ki fog derülni, hogy felvesznek-e illetve, hogy hova az is még a sorrend módosítás előtt. Erre van is egy törvény, hogy addig mindenképpen vissza kell szólniuk! :)
2017. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly felvett Corvinusosként inkább azt tanácsolnám, hogy óvakodj tőle, mert borzasztó, nagyon inkorrekt dolgok vannak, nem tanítanak rendesen (tárgyanként egy-két tanár kivételével, de úgysem sok esélye van, hogy hozzájuk kerülsz), nemzetközi gazdálkodás szakon kereshetsz magadnak szakdogához mentort, mert kedves Kacsirek úr mással van elfoglalva, a vizsgákat is úgy rakják össze, hogy egybe essenek, és nem segítőkész a legtöbb tanár. Az meg, hogy esetleg még mellette nyelvet tanulj effektíven, nem reális, mert másból túl sok elvárás van. És amúgy rohadtul mindegy hány ponttal kerülsz be, ha bent vagy, bent vagy. Egyik csaj volt nálunk gólyatáborban ilyen buzgómócsing, és mikor ittunk, elkezdte, hogy ő 4 kib*szott 92 ponttal jött ide, tudni akarja nekünk mennyi, kinél jobb, hát ennyit nekem így a társaságról. Egyébként meg mindenkit a szakmaiság érdekel, meg nagyon versengő, tavalyi vizsgámon az egyik srác puskázott egy másik meg beköpte, mert nem fair, hogy ő készült, és más meg puskával szerzi meg a jegyet, hát könyörgöm, hol vagyunk?


Egyébként ismerőseim nem szeretik a BGE-t, talán a BME a legjobb.

2017. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!