Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van még esélyem bejutni jogi...

Van még esélyem bejutni jogi karra?

Figyelt kérdés

tavaly érettségiztem, de nem volt motivációm, nem nagyon készültem érettségire és mindenből 4es érettségim lett.

Már későn, most jöttem rá hogy jogi karra akarok menni és újraérettségizni töriből és németből (emelten) és egy angol nyelvvizsga. szerintetek meg tudom csinálni ha napi 8 órát tanulok? szüleim kiröhögtek azt mondták ne égessem magam, el se mondjam senkinek hogy ilyen álmaim vannak mert kiröhögnek, így ők nem támogatnak.. viszont én nem akarom feladni az álmaim. ha holnap jelentkezem járási hivatalban a két emeltre még időben leszek remélem a jelentkezéssel. ti mit tanácsoltok? másik ötletem még a mérnöki kar itt helyben a városban ahova 280 csak a ponthatár és elég egy új közép érettségi és egy nyelvvizsga, vagy egy 320 pontos műszaki menedzser, csak ezekhez matek-infó kell teljesen más mint jogra és el kéne döntenem inkább melyik irány.. vagy még politológián gondolkodtam bár a törit nem szeretem annyira, de a jogi egyetemért cserébe hajlandó lennék bemagolni:D


2017. febr. 12. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tanulsz az emeltekre, tudsz duplázni, igen, de ha most jelentkezel, mindkettőt be kell fizetni február 15-ig, ez 2*32000 forintot, tehát hatvannégyezret jelent. Egyébként semmiképpen se add fel, amit szeretnél. :)
2017. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy huzos az ara a ket emeltnek.. mar az is megfordult a fejemben hogy fizetosre megyek az 370 pont, eleg egy emelt hozza nem szakadok meg, aztan a penzr is cssk osszerakom ra, vagy egy ev utan atmegyek allamira vagy passzolom.
2017. febr. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!