Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni a Szent...

Van esélyem bejutni a Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

Biosz-kémia szakra szeretnél menni.76 pontos lett a központim és kitűnő vagyok.Úgy tudom ,hogy az országos átlag matekból 20 magyarból 30 lett.Szerintetek van esélyem bejutni?

Előre is köszönöm a válaszokat



2017. febr. 3. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Van.
2017. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel indulsz, ezek jó pontok oda. Még egy jó, 45-50 pontos szóbeli, és kábé bent vagy. A tételeket remélem tudod :))

Sok sikert a szóbelire!

2017. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. febr. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Amúgy még feb.14.-én megyek biosz versenyre szóval ,ha elérek valami helyezést a versenyen, azt is beviszem majd a szóbelire ;)
2017. febr. 4. 13:02
 5/8 anonim válasza:
Ilyen pontokkal szerintem simán, ügyes vagy!
2017. febr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam biztosan több esélyed van, én 68 pontot írtam, mellé meg kitűnő sem vagyok..1-2 négyesem lett sajna és akikről tudok, nekik is hasonlók a pontjaik, mint nekem. Szerintem biztos bekerülsz!:)
2017. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ne add fel, még van esélyed ég jó szóbelivel! ;)
2017. febr. 15. 11:17
 8/8 anonim válasza:
Rajz szakon lehet valaki magántanuló?
2017. márc. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!