Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme elvégeznem az...

Van értelme elvégeznem az egyetemet? (Infó kar) (többi lent)

Figyelt kérdés

Első sorban olyanok véleményét kérném akik hasonló cipőben jártak, vagy az informatika területén dolgoznak.


A Debreceni Egyetemre járok (programtervező informatikus szak), túl vagyok az első féléven, minden vizsga sikeres(átlagom 4.5 felett van tehát nem sikerültek rosszul). ...Jó a légkör, szép az épület.


De megéri? Az az igazság, hogy úgy érzem nem készítenek fel rendesen az egyetem utáni munkavállalásra. Úgy gondolom könnyebben és hatékonyabban megtudnék tanulni akár több nyelven programozni itthon.


A hátrány, hogy NEM lenne diplomám!!


Szóval ez lenne a kis történetem.

Van értelme ennek az egésznek?



2017. febr. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van. Attól függetlenül tanulhatsz otthon is... És legalább diplomád is lesz.
2017. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A diploma mindig jól jön mert ha nem is azon a területen fogsz dolgozni, de mindenhol elérheted a vezetői beosztást. Hiába végzel el valami oylat, ami esetleg szerinted hasznosabb a végén nem lesz annyi lehetőséged a továbblépésre, mint egy diplomásnak. Egyébként 1 félév alatt nem tudom mit akarsz leszűrni egy 7 féléves szakon. Még csak az alapokat adják ilyenkor, hogy a gyengébb iskolákból jelentkezők is beérjék a többieket az alapok terén.
2017. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van értelme. Azonban tudod mi a gond?

Hogy OTTHON, saját projekteket kell kitalálnod magadnak, open source programokban kellene besegítened.

Ha meg ilyen átlagod van, akkor főleg, hogy ne hagyd ott. :)

2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!