Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme terhességi tesztet...

Van értelme terhességi tesztet elvégeznem? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval valentin nap együtt voltam a párommal. Ma van két hónapja. A megszakításos módszert próbáltuk ki az ő kedvéért. Azt mondta nem élvezett belém, de utána olvastam, hogy nem ritka, hogy más nők előváladéktól lesznek terhesek. Nos,kicsit beparáztam de másnapra rá meg is jött rendesen. Márciusban is megjött pontosan és bő vérzésem volt. De azt is hallottam, hogy a vérzés még nem zárja ki a terhességet. Lehetséges bebeszélem magamnak, de kb két hete meg puffadok és néha fájnak a melleim. De semmi több. Szerintetek is több tünettel járna ha terhes lennék. Elvégre ha jól számoltam pontosan 9 hetes lennék. Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.

2014. ápr. 14. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem megnyugodhatsz. Ha azóta már kétszer rendesen megjött a menstruációd, akkor nem vagy terhes.

Igaz, van akinél jelentkezik a menszesz terhesség alatt is, de az ritka.

A melleid fájhatnak attól is, ha épp középidőben vagy, akkor mostanában van ovulációd.

Biztosan több tüneted lenne ha terhes lennél, émelygés, gyakori pisilési inger stb.

2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, énis így vélem:)
2014. ápr. 14. 18:25
 3/7 anonim válasza:
9%
Remélem terhes vagy :D
2014. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te megy egy igazi troll vagy -.-
2014. ápr. 15. 01:17
 5/7 anonim válasza:
5%
te meg egy felelőtlen kis senkházi aki mindenkinek szétteszi a lábát. :D
2014. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát kedves utolsó, neked aztán hozzá kellett szólnod....
2014. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért tenné szét a lábát mindenkinek mikor a párjával volt együtt??????Nem értem az ilyen emberek mit szólnak hozzá mindenhez....-.-"
2014. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!