Jár a +40 pont így?

Figyelt kérdés
Hátranyos helyzetu vagyok 2017 marcius 11-eig.Az eduline azt irja,hogy 2016 december es 2017 julius kozott valamely idotartamban kell fennallnia.Nekem 2016 marciusatol all fent 2017 marciusaig.

#egyetem #főiskola #jelentkezés #Hatranyos helyzetu
2017. febr. 15. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
igen..bár szerintem ez a diszkrimináció nagyon nem helyes a többi jelentkezővel szemben. 40 pontot adni a semmiért, míg a nyelvvizsgáért 28 jár...igazságtalan, te nem gondolod?
2017. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
87%

Sajnos jár :(

Nagyon erősen ellenzem a diszkrimináció bármely formáját. Az egyetemi jelentkezésnél egy és csak egy szempontot lenne szabad figyelembe venni: a tudást és a teljesítményt.

Ha a tudásod és a teljesítményed, az elért eredményeid alapján felvételt nyertél, akkor nyilván lehetne differenciáltan támogatni mindenkit, aki rászorul. De aki nem ugorja meg a lécet, azt egyetem közelébe nem engedném, akármilyen kátrányos helyzetű.

2017. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igyis jar,hogy csak marciusig ervenyes es nem juliusig?

Nem en tehetek rola,hogy jar erte tobbletpont,de ha mar jar,akkor nyilvan elek vele.

2017. febr. 15. 19:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb lenne, ha meghosszabbíttatnád márciusban és feltöltenéd az újat.


Mindenesetre a mostanit töltsd fel. Ha jár érte megadják. Ha meg nem jár akkor nem adják meg. Szóval töltsd fel abban a hiszemben, hogy jár, mert jelenleg jár.

2017. febr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát feltöltöd a mostanit, azt ha márciusban meghosszabbíttatod és meghosszabbítják, akkor az újat is feltöltheted.
2017. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy meghosszabitjak,mert kozben betoltom a 18-at es anyukam azt mondta,hogy mar nem lehet meghosszabitani.
2017. febr. 15. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne meghosszabbítani? Meg lehet hosszabbítani egészen 25 éves korodig, főleg ha egyetemen tanulsz.
2017. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!