Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Békéscsabai Andrássy Gyula...

Békéscsabai Andrássy Gyula gimibe kit milyen átlaggal/pontszámmal vettek fel, ill. mit takar pontosan az eurofakt szak?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat

2017. febr. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, én tavaly ballagtam, de sokat most se változott a követelmény és a bejutás. Nekem 4,5 feletti átlagom volt, de nem voltam kitünő. A felvételi pontokra sem emlékszem pontosan, de mindkettő magasabb volt, mint az átlag.

Én emelt biológián voltam, de az eurofakton mindig túljelentkezés van, így oda a bejutás is nehezebb.

Hogy pontosan mit takar?

Emelt óraszámú nyelvoktatást. Az angol nyelven belül is 3 csoporta osztják a diákokat kezdő, újrakezdő és haladó. Emelett franciát vagy németet tanulnak. És ha jól tudom az informatikát is magasabb szinten tanulják, legalábbis az első években.

Átalában mindenki legalább egy nyelvvizsgát meg tud szerezni a 4 év alatt.

Továbbtanulás szempontjából, igazából bármerre lehet menni. Ismerek olyanokat, akik bölcsész karra, jogi karra jelentkeztek, közgazdasági, műszaki páyán tanulnak tovább.

Ha ebben az osztályban gondolkodsz, akkor javaslom, hogy húzd meg az utolsó éved és minél jobb felvételire törekedj, sok sikert! Ha kérdésed van, nyugodtan írj.

2017. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4.4 es átlaggal voltam 7 évvel ezelőtt. A felvételit nagyon elszúrtam, de általánosra sima liba volt. Sok szerencsét, elég jó suli! :D
2017. márc. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!