Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem alatt érdemes alkoholt...

Egyetem alatt érdemes alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nálam mikor megiszok 1 VAGY 2 pohár bort akkor sokkal jobban oda tudok figyelni, érthetőbbek az összefüggések is mindenben. Mivel erősebb egyetemre, nehéz karra jelentkezek, szerintetek érdemes néha tanulás közben inni egy kis alkoholt, hogy jobban meg lehessen érteni? Nem járok bulizni, meg semmi ilyesmi, nem is nagyon tervezem, mert annyira nem érdekelnek a szociális kapcsolatok, tehát függeni nem fogok semmitől, ez fontos nálam.
2017. febr. 16. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak szondáztatni, és ha te ettől jobban érzed magad, akkor nyugodtan.
2017. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi sörözés után is simán beültünk órára, vagy nem értem, mi a kérdés, ha neked jól esik...
2017. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!