Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskola tévesztők! Mit csinálta...

Iskola tévesztők! Mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rossz középiskolát választottam. Erre igazábólmár elé régrájöttem, de addig halogattam, hogy most már hardamig 2. félévében vagyok. Négy éves a teljes.

Alapiskolából még akkor nem igazán tudtam, hogy hova is menjek és akkor mint univerzális megoldás kereskedelmi akadémiára mentem. Most már késő, tudom.

Akivel hasonló hibát követett el mit csinált ezután.


2017. febr. 16. 22:25
 1/2 anonim válasza:

Üdv!

Alapsulit kijártam, utána 3 év pár hónap után ott hagytam a középet. Ez volt 2 éve. Elmentem munkát keresni, azóta is dolgozom. Én elektrotechnikára jártam. Most tervezek munka melett levelezőset elvégezni vagy valami átképző kurzust.

2017. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megtanult helyesen írni, máris sokkal inkább jó helyen érezte magát...
2017. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!