Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hogy csináltátok az érettsé...

Ti hogy csináltátok az érettségit? Az orvosi egyetemről lenne szó.

Figyelt kérdés
2 éves érettségin vagyok (amit szakmatanulás után lehet letenni). Az a gondolat foglalkoztat, hogy menjek az orvosira. Ez még csak egy gondolkodási irány. A lényeg: úgy tudom, hogy biológiából és fizika/kémiából emeltszintű érettségit kell rakni. Nekem a 4 kötelező mellett a biológia lesz valószínűleg a választott, amiből emelt szinten akarok érettségit tenni. Az nem menne, hogy a 4 kötelező mellett 2 emeltszintűt tegyek. Ti hogy csináltátok? Van olyan megoldás, hogy később fizikából emelt szinten érettségizzek, miután megvan a többi?
2016. jan. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miután van érettségid, azután akármilyen tantárgyból tehetsz később érettségit. De fizetni kell érte.
2016. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszerre csináltam. 12. évvégén megcsináltam a kötelező közepeket és az emelt bioszt, emelt kémiát is. Nem olyan nagy dolog az. De persze mehetsz későbbi érettségi időszakban. Ősszel pl. nem tudom, hogy mehetsz-e mert variálták össze vissza, de egy év múlva májusban tuti mehetsz. Ha képes vagy egy évet még várni úgy hogy nem elkanászosodsz hanem tanulsz es készülsz magadtól akkor semmi akadálya.
2016. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizikából később is leteheted
2017. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jársz fakt-ra?
2017. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!