Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikai rendszerüzemeltet...

Informatikai rendszerüzemeltető okj-t megéri megcsinálni? Van vele utána munkalehetőség?

Figyelt kérdés
350ezer + vizsgadíj lenne, szerintetek van értelme?

2017. febr. 19. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

1.) Nem


2.) Nincs

2017. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fizetősre jelentkezel? Én államilag finanszírozott emelt OKJ rendszergazdára jelentkeztem, ha minden okés, holnap du alá is írom a debreceni Mechwart suliban.


Én is tettem fel szinte uilyen kérdést, viszont én csupa jó véleményt kaptam a szakképesítéssel kapcsolatban.

2017. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg sztem ne foglalkozz más véleményével, szeretnéd ezt csinálni? El tudod magad benne képzelni tíz-húsz év múlva is? Ha igen, akkor?
2017. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viszont biztos nincs ingyenes képzés?
2017. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem van ingyenes okj képzés is, ha leírod a lakóhelyedhez közeli város nevét ahol tanultál keresek is. Ezekre akkor tudsz jelentkezni, ha nincs 2 szakmád (gondolom nincs), szóval mehetsz, korhatár már megszűnt, ha jól tudom.
2017. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért válaszolgatunk neki, láthatóan le se sz*rja...
2017. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem szarom le, csak a héten ma jöttem haza hét előtt.. Nincs csak 1 szakmám, meg ugye az érettségi. Kerestem ingyenest, de az is ugyanolyan távolságban van, mint a fizetős, de csak szeptemberben indul.

Igazából főleg az érdekelt, hogy el lehet-e helyezkedni vele, ha nem vagyok benne kifejezettennagyonhűdejó.

2017. febr. 22. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
végülis... diplomával sincs rá gyári gari... Én hat és fél évem basztam el a fősulin (biosz bsc) majd az egyetemen (molbiosz msc). Tavaly jan végeztem, azóta még egy retkes állásinterjúra se hívtak be... Akkor?
2017. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem. És úgy látod, hogy ezzel a rendszerüzemeltetőivel, okj-s papírral el lehet helyezkedni? Még úgy is, ha jelen pillanatban nem vagyok akkora zseni a gépekkel, de természetesen hülye sem vagyok hozzá?

Főleg azért kérdezem, mert szinte mindenhol kérik hozzá a felsőfokú végzettséget.

Köszi az eddigi válaszokat.

2017. febr. 24. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!