Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnék Magyarországon...

Hol tudnék Magyarországon elhelyezkedni ezzel a munkával?

Figyelt kérdés

8-as vagyok és én már 5-be eldöntöttem h a kaposvári mgszki-ba szeretnék tovább tanulni valami lovas szakra (azt hiszem ezek vannak: Lovastúra vezető, belovagló, lótartó ,és tenyésztő) Sokan mondják hogy itt ezekből nem fogok megélni. Ezek lennének a kérdéseim:

-Milyen lóval foglalkozó szakok vannak még?

-Ezek közül melyik fizet a legjobban?

-Hol tudnék elhelyezkedni vele?

Azon is gondolkodtam hogy lovasoktató/ezdő szeretnék lenni:

-Azt hogy tudnám elintézni?

-Honnan szereznék annyi pénzt hogy tudjak venni min 6 lovat+egy rendes hely és ugye a szerszámok meg minden

-Hol hirdetném meg hogy megtaláljanak az emebrek?

-Hol lenne a legérdemesebb? (város)



2017. febr. 19. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehol
2017. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon szomorú, de a válasz valóban a sehol és a sehogy. Én is ezzel szeretnék foglalkozni. De a helyzet az hogy Magyarországon ebből képtelenség megélni.

Hatalmas szerencse kell hozzá, és annál is nagyobb kezdő tőke. Egyszerűbben: Magyarországon az tud lovas szakmában elhelyezkedni aki nagyon gazdag és csak hobbiból csinálja mert megteheti... Szomorú nagyon de ez van. Én azért kívánom neked hogy sikerüljön az álmod.... Még én is reménykedem... :( <3

2017. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!