Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kémia tanárom szerint...

A kémia tanárom szerint manapság bárkit felvesznek kémiatanárnak mert annyira kevés a jelentkező. Én 11. -es vagyok és 3as vagyok kémiából azt mondja simán felvesznek, igaz ez?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz sajnos, nyilván kell hozzá egy érettségi, de ha megvan a minimum ponthatár azaz a 280- akkor felvesznek, mivel ezekre a szakokra nagyon kevesen jelentkeznek, így bőven van hely, és feltöltik a helyeket.
2017. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy felvesznek, de ha nem megy a kémia, akkor mégis mi motivál arra, hogy kémia tanár legyél? Csak azért ne jelentkezz oda, mert biztosan felvesznek. Ott bent is kell ám maradni (nem tudom, mennyire nehéz a szak, de ha nem érdekel és nem neked való, akkor bizony nehéz elvégezni), és utána éhbérért dolgozhatsz tanárként, pedig az se biztos, hogy alkalmas vagy rá.
2017. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha összeszeded magadat kémiából, akkor még akármi lehetsz vele kapcsolatban, de nem értem, hármas kémiával mi motivál rá, hogy kémia tanár legyél. Ha át is mész kémia érettségin, és fel is vesznek, akkor is kivágnak elsőévben, egy csomó órátok a vegyészekkel lenne együtt.
2017. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!