Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha a szóbeli felvételin hamar...

Ha a szóbeli felvételin hamar végeztem, az jót jelent?

Figyelt kérdés
Rajzról van szó. Megnéztek a rajzaim, elemeztek kicsit de úgy 4-5 mondatot mondtam max. Mondták hogy festészet valo nekem meghogy nem félek hasznalni a színeket. viszont úgy 3 perc alatt vègeztem amíg mások 10 percet is voltak. (Elvileg egy emberre 5-10 perc jutott volna) most akkor jóra számítsak vagy se?

2017. febr. 23. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha jókat mondtak, semmi baj nincs.
2017. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk azt, hogy nem félsz használni a színeket, akár negatív értelemben is lehet venni. Mint amikor pacsmagolsz, és azt mondják, "ejha, te aztán nem sajnálod a festéket", a hátad mögött meg kiröhögnek, hogy mit művelsz annyi festékkel.
2017. febr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Jót jelent
2017. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a tény, hogy hamar végeztél, nem jelent semmit, nem számít :// Az annál inkább, hogy hogyan viszonyultak hozzád a tanárok. De én úgy veszem le, hogy megdícsértek, és a dícséreteket is olyan kontextusban mondták, hogy dícséret legyen, és ne negatív értelmű :)

Szerintem jól sikerült a szóbelid, de ez időtartamban nem befolyásol.

2017. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors valaszokat. Hát mondtak valami olyat is hogy látszik higy rendesen foglalkozom vele meghogy nrm elöször csinalom meghogy midnenképp a festés nekem való
2017. febr. 23. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ez egyértelműnek tűnik. :D
2017. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2017. febr. 24. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagyis nyilván jól ment. Most komolyan, ha odaírtam, hogy egyértelmű, szerinted a fentebb magyarázott burkolt iróniát gondolom bele? :D
2017. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Elnézést, csak igen ráparáztam. De nem szeretnék nagyon oda kerülni, mert jobb lenne ha az annál erösebb suliba vennenek fel (mert ez nagyon gyenge) és akkor szakkörre járnek ide ahol felvételiztem
2017. febr. 24. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben szerintem jot jelent, de amikor en felveteliztem rajz szakra (teljesen atlagosan rajzolok), akkor pl 2 perc alatt vegeztem es 5 pontot kaptam az 50bol :D En ereztem, hogy nem ment jol. Ha ugy erezted, hogy tetszettek nekik a rajzaid, akkor tuti jot jelent.
2017. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!