Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 6. -os vagyok eddig 3 as-4 es...

6. -os vagyok eddig 3 as-4 es jegyekkel de inkább 3-as ha most javítok még van esélyem?

Figyelt kérdés

2017. febr. 25. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Van.
2017. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A továbbtanulás terén van. A felvételi pontszámba nem számítanak bele a hatodikos jegyek, az ismereteidet pedig jelentősen tudod fejleszteni a hátralévő két évben. Persze kérdés, hogy azért értél el ilyen eredményt, mert ennyi telik tőled, vagy azért, mert lusta disznó vagy.
2017. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen még van egy csomó idő a javításra. Én azonban kicsit elgondolkodnék azon hogy mit nem csinálok jól. Az általános sehol sem különösen nehéz ha ez csak egy tantárgyból ilyen akkor megértem de ha minden tantárgyból így állsz 6.ba akkor egy kicsit húzz bele.
2017. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 nulla1 válasza:

Mindig mindenre van esélyed. Az a lényeg hogy azt csináld amit szeretsz.


20 év távlatából én már nem emlékszem hogy milyen jegyeim voltak akkor de nem jobbak az biztos.

Mégis felnőttem, még egyetemet is végeztem, van jó munkám és jól élek. Függetlenül attól hogy mindent autodidakta módon tanultam meg mert az iskolarendszer csak zombikat képez nagyrészt. Fel a fejjel és a helyett hogy a társadalmi elvárásoknak akarsz megfelelni inkább csak próbáld megvalósítani magad. Sok sikert :]

2017. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!