Milyen tapasztalataitok vannak E-learning KRESZ tanfolyamokkal?

Figyelt kérdés

Úgy tudom hogy nemrég nehezítettek a Kresz vizsgán, aki esetleg most vizsgázott nemrég azoknak a véleményére különösen kíváncsi lennék.

Jól fel lehet keszülni vele annak is aki teljesen kezdő a témában?



2017. febr. 28. 17:43
 1/2 anonim válasza:
én a c+e-t csináltam e-learninggel. nem olyan rossz de a vizsgafelkészítőt sokszor csináld meg mert sok kérdést ismétel és amikor élesben vizsgáztam a kérdések 30%-val nem is találkoztam a felkészülés során úgy 2 órát gyakoroltam
2017. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most kezdtem el. Megvagyok vele elégedve kicsit az zavarhat be ha mondjuk leír egy szabályt és csak késöbb hogy mik a szabály aloli kivételek.De normál "parasz ésszel" teljesen érthető. Külön szeretem benne hogy bármikor visza nézhetem a modulokat és én minen modulzáró tesztnél újra csinálom gyakorlás képp az összeset. Addig míg nem érek a vizsga felkészítőig, ezzel is gyakorlom.
2017. ápr. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!