Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 2016-os Kresz vizsgára...

A 2016-os Kresz vizsgára melyik ingyenes oldalon célszerű gyakorolni? Frissen vizsgázottak mik a tapasztalataitok? Aki e-learning-es képzésben vett részt mennyi idő, illetve gyakorlás után ment vizsgázni?

Figyelt kérdés
E-learning-es tanfolyamon tanulok,de ezen felül ha lejár a 60 órám még szeretnék ingyenesen gyakorolni,akár más oldalakon is.

2016. márc. 29. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan nem idén mentem vizsgázni, de nem volt az olyan rég.


Én azt mondom, hogy kb egy hétvége bőven elég a felkészüléshez, feltéve, hogy mindent elolvastál már, (a hétvége csak mint egy hétvégényi gyakorlás, nem annyit tanulni összesen)


Maga a vizsga is igazából nem azt nézi, hogy mennyit tudsz, hanem, hogy van-e agyad, a kérdéseknél 3-4 válasz van, ebből 1 marhaság (pl zebránál áll a gyalogos, mit csinálsz? -gyorsítasz, hogy tudasd, hogy te vagy az erősebb, rá dudálsz, mert veszélyes a zebránál állni, átkíséred az úton, lelassítasz, megállsz, hogy át tudjon menni nyugodtan és zavartalanul).


Szóval szerintem olvass el mindent és utána két napot legalább gyakorolj, és nem lesz baj!

Én elsőre át mentem, annak ellenére, hogy én csak a kresszteszt-eket töltögettem ki, abból is kb 3mat.

2016. márc. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kérdeztemegyválaszt válasza:

Érdemes gyakorolni a(z):

- [link]

- [link]

Oldalakon.

2016. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha e-learningben tanulsz akkor végezd el a tananyagot és utána a nexiusban hozzá tudsz férni a vizsgafelkészítő tesztalkalmazáshoz. Azzal gyakorolj, mert abban benne van egy csomo kérdés ami a vizsgán is lehet mert ők viszik az nkh-nak is a kérdéseket. A szakoén ennek csak töredéke van...megnézem ha elhasználod a 60 órát, mert kb 30 óra alatt elvégezed a tananyagot és a maradék 30 órát nem fogod kihasználni tesztelésre...de ha mégis elfogy tudsz venni póthozzáférést, de sztem nem fog kelleni.
2016. márc. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A szakoén is edukresz kérdések vannak válaszokkal bemutatónak pár db. Az edukresz oldalon csak kérdések vannak. Mivel e-learninget tanulsz így a legjobban jártál mert ingyen megkapod a fullos tesztalkalmazást.!!!
2016. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én olyan kérdéseken buktam meg ami pl a szakoe oldalon nem volt a kérdéssorban

Hogy a veszélyes anyagot szállító járműben hány ember ülhet...

de mostmár tudom hogy 1 sofőr meg egy kísérő..

kva fontos ezt tudni.. (B kategória..)

2016. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az e-learning bőven elég. Én a kötelező tananyaggal kb. 25 órát töltöttem (munka mellett kb. két hét volt), amikor befejeztem kb. két hétre rá kaptam vizsgaidőpontot. Ez alatt a két hét alatt az e-learning vizsgafelkészítőjén a próbavizsgákat csinálgattam néhány naponta egy két órát szántam rá (összesen 8-at) A vizsga elsőre sikerült, mert a kérdések tök ugyanazok, mint az e-learninges próbavizsgán! Én úgy hallottam, hogy az e-learningesek kb. 90%-ának elsőre sikerül a KRESZ, úgyhogy nem kell aggódni! :) Sok sikert!
2016. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!