Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Katolikus iskola felvételi?

Katolikus iskola felvételi?

Figyelt kérdés

Azért írok mert segítséget szeretnék kérni a felvételi kérdésekkel kapcsolatban. A kérdés a következő:

Mi a véleményed a vallésról?

Nem vagyok megkeresztelve,az igazgató szerint ez nem feltétel. Nincs róla véleményem vagy ha van megfogalmazni nem tudom. -Mindenki hisz valamiben,hit nélkül nem lehet élni-

Röviden szeretném hallani a saját véleményeteket, tudom hogy az enyémre kíváncsiak de szeretnék a ti véleményetekből is ötletet meríteni.



2017. febr. 28. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Ne menj katolikus suliba !!! Annál nincs rosszab !!!
2017. márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

az előző válaszoló egy tuskó

én katolikus iskolába járok és nagyon szeretem :) nagyon rendesek a legtöbben meg emberségesek

Amúgy meg olvass utána ennek a vallás dolognak utána biztos lesz véleményed.. (elvileg :D ha normális vs értelmes ember vagy)

2017. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 követ62 válasza:

az előző válaszoló egy tuskó

én katolikus iskolába járok és nagyon szeretem :) nagyon rendesek a legtöbben meg emberségesek

Amúgy meg olvass utána ennek a vallás dolognak utána biztos lesz véleményed.. (elvileg :D ha normális vs értelmes ember vagy)


Aki kereszténynek valja magát az nem tuskózza le a másikat és nem tesz még csak hasonló megjegyzéseket sem.

Ez az egyik.

A másik pedig, hogy igen egyet értek igyekeznek a keresztényi elvek szerint nevelni a gyerekeket.

A magam részéröl protestáns vagyok és ezért nem írattam a lányom katolikus iskoláb, mert úgy gondolom rendesnek, tisztességesnek én is tudom nevelni, de nem akartam, hogy a Máriázással, meg a sok Biblia ellenes tanokkal, a kötelező templomba járással megzavarják a hitbeli látását.

Így most erkölcstanra jár és a hitbeli neveléséről én gondoskodom Biblikusan.

2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 követ62 válasza:

Kedves kérdező.

Ha igazán Isten kereső vagy akkor javaslom kezdj el alázattal, őszintén imdkozni! Kérd Isten mutasson utat! Ő hidd el segíteni fog a választásban. "Ajtókat nyit és zár" Tudni fogod merre menj, ha őszintén kéred.

2017. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!