Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kesobb milyen iranyba lehet...

Kesobb milyen iranyba lehet elhelyezkedni ha ertekesitesi menedzserkent tanulok?

Figyelt kérdés
Megeri?melyik egyrtem lenne a legjobb ?szabolcsban elek :)

2017. márc. 1. 20:24
 1/3 Orfeus ***** válasza:

Értelem szerűen értékesítés területen. Kereskedem, értékesítés. Ilyen mindenhova kell, és az értékesítők keresnek a legjobban egyébként a jutalék miatt. Nálunk a falu polgármester is értékesítő egyébként alapból, fel sem veszi a havi fizuját, mert felesleges.


Minden megéri, csak szívvel lélekkel csináld. Jó dumálóka, és legalább 1 emelt nyelv kell hozzá.


Egyetem is szinte mindegy, te vagy a lényeg. Ismerek olyat aki névtelen egyetemen lett gépészmérnök, mégis nagy szaki, ez a hobbija is. De ismerek corvinus-os jogászt, aki magolni tud csak, de egyébként tényleg buta.


Ha magadénak érzed, akkor nagyon jó lehet. Számtalan értékesítőt keresnek!

2017. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :) tehat ha magyar emeltet csinalnek az nem is lenne hozza szukseges?
2017. márc. 4. 15:16
 3/3 Orfeus ***** válasza:

Igazából nem tudok olyanról, hogy értékesítési menedzser BsC képzés. De neked azért illene egyetemen egy alapképzést megcsinálni. Ez a szakirány Kereskedelem és marketing, esetleg Gazdálkodás menedzsment lehet SZERINTEM.


Onnan vannak magasabb képzések, Sales irányba, tehát értékesítés felé. Oda kell mindenképp az angol, ezerrel, amilyen szinten csak lehet.


A magyar nem tudom mennyire kell, igazából a felvételi pontszámok ha megvannak, akkor nyert ügyed van. De kell egy felsőfokú végzettség, legalább egy BsC hogy komolyan vegyenek. Vagy valahol találsz valami kereskedelmi FSZ-el melót, évek munkája, és utána már lehet villantani papaír nélkül is.


De nagyon sokszor azt a fránya papírt kérik :/

2017. márc. 7. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!