Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne nekem az idealis...

Mi lenne nekem az idealis munka, illetve az idealis szakosodas? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Jovore fogok erettsegizni, es erdekelne, hogy szerintetek az en szupererzekeny szemelyisegemnek milyen palyan lenne az idealis tovabbtanulas? Pszichologiara gondoltam, de annyi van beloluk, mint a szemet!

2017. márc. 4. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "szuperérzékeny személyiséged" van? Miben nyilvánul ez meg, mit értesz alatta?

Ezen kívül pedig: milyen tárgyakból vagy jó? Milyen munkakörülmények lennének neked valók (pl. csapatban vagy egyedül dolgozni...)?

2017. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nagyon lelkiismeretes ember vagyok, valamint még, ha a tv be meghal egy kutya vagy akármi rogton elsirom magam.. Mindig arra gondoltam, hogy ha majd eleg penz ossze gyujtok (bar ez lehet csak alom marad) jotekonysagi szervezetet szeretnek alapitani, es megertetni a gyerekekkel, hogy nincsenek egyedul stb. Egyedul jobban szeretnek dolgozni, de nem zarkozok el a csapatmunkatol se

Angolbol, nyelvtanbol es irodalombol nagyon jo vagyok, toribol pedig neha igy neha ugy

2017. márc. 4. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
normális, valamit érő tárgyakból hogy állsz? Matek, fizika, kémia, biológia?
2017. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hat.. Szerintem ezek is ernek valamit:D kemia semmit se er, biologiam nincs, fizika matek nem az erossegem..

Egyebkent meg a mezogazdasagon gondolkoztam, szeretek ultetni viragokat, novenyeket, es gondozni

2017. márc. 4. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
A biológia nem ér semmit? Orvosihoz kell... valamit érő szakokhoz(kivéve nyelv) reál tárgyak kellenek. Mezőgazdasághoz nem kell diploma, ha tájépítész mérnökin gondolkozol oda kell matek fizika, biológia... az általad felsorolt tárgyak csak humán szakra jók, abból meg dunát lehet rekeszteni...
2017. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó szakemberre mindig szükség van.. Ha a pszichológia áll hozzád a legközelebb, akkor tanuld azt!
2017. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ELTE Tátk szociologia
2017. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!